ملاحظات پس از درمان
ترمیمی و زیبایی
بلیچینگ(سفید کردن دندان)
پروتز ثابت(روکش های تمام سرامیکی)
دندانپزشکی اطفال
درمان ریشه تخصصی
ارتودنسی ثابت و متحرک
جراحی لثه و دندان عقل
ایمپلنت
لمینیت ،کامپوزیت ونیر، طراحی لبخند
ترمیمی و زیبایی
درباره ونيرهاي كامپوزيتي
راه و روش های فراوانی برای درخشنده و زیباتر جلوه دادن دندان ها وجود دارد مهمترین امر سالم و طبیعی بودن دندان هاست که در وهله اول باید برایتان حائز اهمیت باشد سپس به زیبایی آنان بیاندیشید .
کامپوزیت‌های زیبایی باید علاوه بر دارا بودن طیف رنگی قابل قبول ، قابلیت بازسازی لایه به لایه دندان یعنی مینا و عاج را داشته باشد ، علاوه بر آن بسیار عالی دندان را پوشش دهد و در عین حال مستحکم باشد تا بتواند درخشندگی و طبیعی بودن یک دندان واقعی را ایجاد کند .
ارزان بودن ، قابلیت انجام در یک یا دو جلسه و عدم نیاز به انجام قالب‌گیری از مزایای این روش است . دندان‌ها تراش نمی‌خورند یا بسیار کم تراش داده می‌شوند . قابل ترمیم بودن مجدد در صورت شکستگی و لب‌پر شدگی و دارا بودن زیبایی از مزایای کامپوزیت ونیرها است .
ونير كامپوزيت چيست؟
ونير كامپوزيت براي بهبود رنگ،ظاهر ،اندازه وساختار دندانها استفاده ميشود و به اين ترتيب ميتوان ظاهر دندانها را زيباتر كرد .
در يك يا نهايتا دو جلسه انجام ميشود .
ونيرهاي كامپوزيتي بسته به نوع كامپوزيت مورد استفاده ممكن است زود دچار تغيير رنگ شود .
لطفا قبل از درمان زيبايي از مرغوبيت كامپوزيت مورد استفاده در ونير كامپوزيت مطمين شويد .
تفاوت لامینیت ونیرهای كامپوزیتی و پرسلنی ( سرامیكی ) کدام است؟
لامینیت های كامپوزیتی طی یك یا دو جلسه بطور مستقیم بر روی دندانها ساخته می شوند . جنس این ونیرها از جنس همان ترمیم های هم رنگ دندان می باشند كه با مهارت و دقت زیاد و شناخت اصول زیبایی و آناتومی دندانها بر روی آنها ساخته می شود .
ونیرهای پرسلنی ( سرامیكی ) پس از تراش مختصر سطح دندان و قالبگیری از آن در لابراتوار و توسط پرسلن ساخته می شوند و در جلسه بعد از امتحان و تائید بر روی دندانها قرارمی گیرد .

اصلاح طرح لبخند :
تبدیل لبخند به طرح لبخند عاقلانهتبدیل لبخند به طرح لبخند جوانی